Arslan Metal Dekor
Levent ARSLAN
0 543 653 26 37

Ferforje ,Demir Doğrama , Apartman Giriş Kapısı , Pencere Demiri , Pencere Korkuluğu , Balkon Demiri , Balkon Korkuluğu , Bahçe Demiri , Garaj Kapısı , Kepenk , Kepenk Tamiri , Kepenk Tamiri Ankara , ferforje Ankara

Hertürlü demir işiniz yılların tecrübesi ile temiz bir şekilde yapılır.
Bizden Mutlaka Fiyat Alınız ... Farkımızı Göreceksiniz ...  

 

Ürün AraAnket

Sitemizi Nasıl Buldunuz

Sayaç

Online :1822
Bugün :280
Bu Ay :6732
Bu Yıl :502114
Toplam :2668114

Hakkımızda

Firmamız değişen ve gelişen zaman içerisinde müşterilerinin taleplerini hep gözönünde bulundurarak demir ürünleri tasarımında sizlerden aldığı destek sayesinde 49 yıllık deneyimini profesyonel düşüncesi, estetik ve zerafetiyle birleştirerek müşterilerimize “Uygun fiyat, Kaliteli imalat” anlayışıyla hizmet vermeyi prensip haline getirmiştir.

Arslan Metal Dekor, alınan siparişlerin kaliteye bağlı kalarak, zamanında teslim ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve devamını sağlamaktır. Ferforje ürünlerimiz için yaptığıız işlere bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.
Demir üretimin her aşamasında mamul, çalışan ve ekipmanı hassas bir şekilde dengeleyerek kalite ve iş güvenliğini en üst düzeyde tutmaktır.
Ferforje zamanımızda normal Ham Demirin Fabrikalarda İzlenmesi Pres Yardımı İle Nakışlanması Ve Bükme Makinalarında Yada Kızgın Ocaklar Yardımı İle Tavlanarak Şekil Verilmesi ve Motifli Parçalar Oluşturulduktan Sonra Birleştirilmesiyle Yapılan Uygulamalardır.
Firmamız gelişen pazarda internet aracılığı ile siz değerli müşterilerimize ferforje, demir doğrama, ferforje aparman giriş kapıları, demir doğrama apartman giriş kapıları, ferforje balkon korkulukları, ferforje pencere korkulukları, ferforje bahçe kapısı ve demirin hertürlü bölümünde sizlere yaptığımız işleri ayrıntılı bir şekilde göstererek "Uygun fiyat, Kaliteli imalat" anlayışı ile sizlere hizmet vermek istemektedir.  Bizlere iletişim bölümünden mail atarak veya telefon numaralarımızı arayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

İvedik Organize. Melih Gökçek Blv. 28. Cad. 692. Sok. No: 76
(Arı 2. Etap ) Ostim / ANKARA Ferforje ve Demir Doğramanın Yeni Adresi
Cep: 0 543 653 26 37
info@arslanmetaldekor.com